Ostatnie zmiany
program księgowy na g+ program księgowy na facebook program księgowy na Twitter program księgowy na YouTube

Księgowość

Inne moduły

Ustawienia

Zespół mKsiegowa

edycja

Analiza ekonomiczna - Pulpit menedżera

Program księgowy online mKsiegowa.pl dostarcza, oprócz podstawowych funkcjonalności, narzędzia wspomagające analizę ekonomiczną organizacji.

Zadaniem analizy finansowej jest dostarczenie informacji o wynikach i sytuacji finansowej przedsiębiorstwa, niezbędnych w procesie zarządzania. Pulpit menedżera jest wygodnym narzędziem natychmiastowego dostępu do podstawowych danych niezbędnych do bieżącej analizy i sprawozdawczości finansowej.


Sposób włączenia pulpitu

Pulpit menedżera w programie jest związany z tematem graficznym ("skórką") o nazwie dashboard. Temat graficzny możesz włączyć w opcji Ustawienia wyświetlania u góry ekranu.

analiza finansowa

Konfiguracja pulpitu

Na pulpicie menedżera możesz umieszczać tabelki lub wykresy wspomagające analizę ekonomiczną i finansową organizacji lub przedsiębiorstwa. Program posiada szereg gotowych zestawień, które można umieścić na dowolnej zakładce programu.

Konfiguracji Pulpitu Menedżera dostępna jest w module Ustawienia -> Ustawienia Pulpitu.

pomoc w programie mKsiegowa.pl
Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące sposobu konfiguracji pulpitu menedżerskiego w programie księgowości internetowej mKsiegowa.pl, lub innych zagadnień związanych z programem - nasz zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt.
ksiegowosc internetowa Follow @Twitter
Edytuj - Historia zmian - Wydrukuj - Ostatnie zmiany
Data ostatniej modyfikacji: 20.02.2015, 22:40