Dokumentacja elektroniczna

Program mKsiegowa.pl posiada możliwość przechowywania dokumentacji w postaci elektronicznej.

Dokumentacja elektroniczna - cechy:

dokumentacja księgowa w chmurze

Dokumentacja księgowa w chmurze

Do każdego zapisu dziennika można dołączyć dowolną liczbę plików. Mogą to być skany dokumentów źródłowych, jak i inne dokumenty związane ze zdarzeniem gospodarczym.

przechowywanie skanów umów z klientami

Dokumentacja elektroniczna klientów

Do każdego klienta można dołączyć skany umów i inne pliki związek z klientem. Łatwy dostęp do plików porządkuje dokumentację w firmie.

Wysyłanie skanów faktur zakupu emailem

Wysyłanie skanów faktur zakupu emailem

Aby uporządkować obieg dokumentów w firmie polecamy, aby pracownicy firmy skanowali faktury zakupu za pomocą telefonów i przesyłali do programu mKsiegowa.pl w celu zaksięgowania. Program automatycznie dołącza przesłany skan do wprowadzonej faktury

oszczędności wynikające z dokumentacji elektronicznej

Sprawdź oszczędności wynikające z dokumentacji elektronicznej

Publikujemy metodologię obliczania oszczędności wynikających z korzystania z archiwum elektronicznego. Można sprawdzić, czy warto przechowywać dokumentację firmy w formie elektronicznej.

dokumentacja elektroniczna - ile to kosztuje

Korzystny model cenowy

Przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej na naszym serwerze do 100 MB jest w cenie większości abonamentów. W przypadku konieczności przechowywania większej ilości dokumentów proponujemy korzystny model cenowy za każdy 1 GB przestrzeni dyskowej. Całość przechowywanej dokumentacji objęta jest codziennym systemem backup.

 

Jak rozpocząć współpracę? Zapraszamy do rejestracji w ramach okresu promocyjnego. To nic nie kosztuje i nie rodzi żadnych zobowiązań.