Pełna księgowość on-line

"Używamy programu od kwietnia 2012 roku i mogę polecić spółkę ERPmobile jako firmę profesjonalną i fachową."

Piotr Winter, Prezes Zarządu Timeplanet sp. z o.o.

Demo programu Zarejestruj się

księgowość online

Program księgowy online

Jeżeli szukasz programu umożliwiającego prowadzenie pełnej księgowości online we własnym zakresie, to program księgowy mKsiegowa.pl jest rozwiązaniem dla Ciebie.

internetowe biuro rachunkowe

Zaufaj ekspertom

Jeżeli nie rozliczasz Swojej działalności we własnym zakresie, oferujemy obsługę przez internetowe biuro rachunkowe, za pomocą programu księgowego online.

Oferujemy import płatności z:

program księgowy online - webinar

Webinar - księgowość internetowa

Szybkie zapoznanie się z programem księgowości online zapewnią Ci regularne seminaria internetowe, jakie prowadzą nasi konsultanci. Zapisz się na najbliższy webinar.

Filmy instruktażowe

Zapewnij sobie dostęp do bieżących danych w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Rozpocznij korzystanie z programu księgowego przez internet. Zobacz jaka prosta jest księgowość online. Masz do dyspozycji kilkanaście filmów instruktażowych.

program magazynowy online

Program magazynowy

System mKsiegowa.pl oferuje zintegrowany z księgowością program magazynowy online. Program obsługuje wiele magazynów. Dokumenty PZ, WZ, MM, korekty mogą być automatycznie rejestrowane w księdze głównej. Program pozwala na rozliczanie prostych zleceń produkcyjnych.

efaktura

Program efaktura

System księgowości internetowej mKsiegowa.pl to również moduł efaktura. Wysyłaj faktury emailem do kontrahentów. Sprawdzaj płatności od klientów bezpośrednio na swoim tablecie. Emituj przypomnienia o terminach płatności. Wiesz, że dobry system efaktur poprawia cashflow.

Program dla biur rachunkowych - oferta współpracy

Oferta współpracy

mKsiegowa.pl to program księgowy dla internetowych biur rachunkowych. Jeżeli nie chcesz być przywiązany do swojego biurka, a klienci narzekają na korki dowożąc dokumenty księgowe, zdecyduj się na księgowość online.

Obsługa drukarki fiskalnej

Obsługa sprzedaży detalicznej

Program mKsiegowa.pl oferuje moduł sprzedaży detalicznej z obsługą drukarek fiskalnych. Wystawianie paragonów jest proste i intuicyjne. Program posiada możliwość wystawiania również faktur do paragonów.

Rekomendacje, polecają nas:

Wpis dodano: pt., 2016-10-14
Import wyciągów bankowych Idea Bank

Jest już dostępna tzw. "mała aktualizacja" programu mKsiegowa.pl w ramach wersji najnowszej wersji 3.0.0.

Zmiany koncentrują się wokół drobnych usprawnień najnowszego interfejsu użytkownika bootstrap. Poza tym udostępniliśmy:

Wpis dodano: czw., 2016-09-15
księgowość dla małych stowarzyszeń i fundacji

Przygotowaliśmy nową ofertę programu księgowego dla małych stowarzyszeń i fundacji pod nazwą mikroBilans. Nowa wersja będzie również oferowana dla mikrospółek, które podlegają pod ustawę o rachunkowości.

obserwuj nas