Pełna księgowość on-line

"mKsiegowa, to bardzo prosta w obsłudze, przejrzysta i wygodna dla użytkownika aplikacja."

Justyna Juraszewska, JUMIX.PL Sp. z o.o.

Demo programu Zarejestruj się

księgowość online

Program księgowy online

Jeżeli szukasz programu umożliwiającego prowadzenie pełnej księgowości online we własnym zakresie, to program księgowy mKsiegowa.pl jest rozwiązaniem dla Ciebie.

internetowe biuro rachunkowe

Zaufaj ekspertom

Jeżeli nie rozliczasz Swojej działalności we własnym zakresie, oferujemy obsługę przez internetowe biuro rachunkowe, za pomocą programu księgowego online.

Oferujemy import płatności z:

program księgowy online - webinar

Webinar - księgowość internetowa

Szybkie zapoznanie się z programem księgowości online zapewnią Ci regularne seminaria internetowe, jakie prowadzą nasi konsultanci. Zapisz się na najbliższy webinar.

Filmy instruktażowe

Zapewnij sobie dostęp do bieżących danych w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Rozpocznij korzystanie z programu księgowego przez internet. Zobacz jaka prosta jest księgowość online. Masz do dyspozycji kilkanaście filmów instruktażowych.

program magazynowy online

Program magazynowy

System mKsiegowa.pl oferuje zintegrowany z księgowością program magazynowy online. Program obsługuje wiele magazynów. Dokumenty PZ, WZ, MM, korekty mogą być automatycznie rejestrowane w księdze głównej. Program pozwala na rozliczanie prostych zleceń produkcyjnych.

efaktura

Program efaktura

System księgowości internetowej mKsiegowa.pl to również moduł efaktura. Wysyłaj faktury emailem do kontrahentów. Sprawdzaj płatności od klientów bezpośrednio na swoim tablecie. Emituj przypomnienia o terminach płatności. Wiesz, że dobry system efaktur poprawia cashflow.

Program dla biur rachunkowych - oferta współpracy

Oferta współpracy

mKsiegowa.pl to program księgowy dla internetowych biur rachunkowych. Jeżeli nie chcesz być przywiązany do swojego biurka, a klienci narzekają na korki dowożąc dokumenty księgowe, zdecyduj się na księgowość online.

Obsługa drukarki fiskalnej

Obsługa sprzedaży detalicznej

Program mKsiegowa.pl oferuje moduł sprzedaży detalicznej z obsługą drukarek fiskalnych. Wystawianie paragonów jest proste i intuicyjne. Program posiada możliwość wystawiania również faktur do paragonów.

Rekomendacje, polecają nas:

Wpis dodano: czw., 2016-07-28
Import wyciągów bankowych Volkswagen Bank

Najnowsza wersja programu mKsiegowa.pl 3.0 została wyposażona w możliwość importu wyciągów bankowych Volkswagen Bank

Program obsługuje format CSV plików transakcji, które można otrzymać z bankowości internetowej dla konta Volksvagen Bank direct.

Import wyciągów bankowych posiada następujące ułatwienia:

Wpis dodano: pt., 2016-07-01
jednolity plik kontrolny - standard audit file

Od 1 lipca 2016, artykuł 193a Ordynacji podatkowej wprowadził obowiązek przekazywania danych do audytu w formie jednolitej. 

Program księgowości internetowej mKsiegowa.pl został przystosowany do generowania danych księgowych w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego.

W programie można:

obserwuj nas