Faktury masowe

Moduł sprzedaży eFaktura systemu księgowości online mKsiegowa.pl udostępnia bogate możliwości zautomatyzowanego wystawiania faktur masowych (okresowych). Funkcjonalność jest przydatna szczególnie przy świadczeniu regularnych usług na rzecz wielu klientów. Obniża koszty fakturowania.

Faktura masowa, to:

e-faktura

Faktury i rachunki elektroniczne

Wystawiaj masowo faktury sprzedaży, rachunki, inne obciążenia dla klientów, czy faktury pro-forma. Twoje faktury mogą zostać zaksięgowane bez dodatkowej pracy. Zawsze posiadasz dostęp do swoich faktur, które przechowywane są w wersji elektronicznej, zgodnie z polskim prawem.

invoice in English

Faktura masowa po angielsku

Faktura może być wystawiona w dowolnej walucie. Faktury masowe mogą być wystawiane też po angielskuProgram sam zadba o właściwe zaksięgowanie faktury oraz różnic kursowych. Po angielsku mogą być również wysyłane faktury pro-forma, jak i inne dokumenty.

księgowość - oszczędności

Oszczędzaj na księgowaniu faktur

Jeżeli korzystasz z biura rachunkowego możesz zaoszczędzić nawet 50 000 zł rocznie automatyzując proces księgowania faktur za pomocą mKsiegowa.pl. Jeżeli prowadzisz księgowość we własnym zakresie mKsiegowa.pl pomoże usprawnić procesy w przedsiębiorstwie.

efaktura

Wysyłaj faktury e-mailem do kontrahentów

Wystawione faktury masowe mogą być z łatwością wysłane do klientów emailem, za ich zgodą. Znakomicie ułatwia to codzienną obsługę firmy oraz przyśpiesza obieg pieniądza. Klienci otrzymują e-fakturę w formacie załącznika pdf.

konfiguracja faktur masowych

Skonfiguruj swoją fakturę okresową

W programie możesz ustalić rodzaj wysyłanego dokumentu (faktura, rachunek, nota, faktura pro-forma) oraz częstotliwość tworzenia faktur. Faktury mogą być indywidualne dla poszczególnych klientów lub grup klientów. Masz możliwość skonfigurowania faktury aktywacyjnej, która może być inna od pozostałych.

rozliczenia faktur

mFaktura - sprawdzaj płatności online

Jednym kliknięciem sprawdzisz salda płatności wybranego klienta wprost na tablecie. Masz dostęp do podglądu zawartości poszczególnych dokumentów. Możesz sprawdzać stan rozliczeń z dowolnego miejsca.

faktura vat szablon

Skonfiguruj formatkę faktury VAT

Formatka faktury jest na bieżąco aktualizowana wraz ze zmieniającymi się przepisami. Uzupełnij estetyczny szablon faktury w programie o logo swojej firmy oraz 5 wierszy dowolnego tekstu na dole strony. 

zmiany vat 2017

Bądź zgodny z najnowszą ustawą VAT

Program wystawiania i księgowania faktur VAT jest sprzężony z modułem rejestru VAT i deklaracji VAT7. Korzystaj z programu mKsiegowa.pl, który zawsze jest zgodny z nowymi przepisami.

 

Jak rozpocząć współpracę? Zapraszamy do rejestracji w ramach okresu promocyjnego. To nic nie kosztuje i nie rodzi żadnych zobowiązań.

Zespół mKsiegowa.pl