1005 powodów, dla których warto korzystać z mKsięgowej

powody dla których warto przejść na księgowość internetową

Natychmiastowy dostęp do kluczowych danych firmy z każdego miejsca

Bieżący podgląd danych przygotowywanych przez księgowość z dowolnego miejsca jest niezwykle istotny przy prowadzeniu firmy. Nigdy więcej podwójnej księgowości! Możesz w dowolnej chwili sprawdzić, czy faktura została wystawiona, czy jest zapłacona, jakich płatności można się spodziewać w bieżącym tygodniu, jaki jest bieżący wynik firmy.

Przykład?

Rachunek wyników (zaloguj się zanim przejdziesz do raportu na wersji demo programu).

W podobny sposób możesz udostępnić dane innym specjalistom, czy współpracownikom w firmie - po prostu wysyłając link do raportu. Niezależnie gdzie są i jakie urządzenia używają (Windows, Linux, iMac, iPad, Android). Ważne są dane, które pozwolą na podejmowanie właściwych decyzji.

dlaczego warto przejść na księgowość internetową

Pełna integracja procesów, niezależnie od miejsca pracy pracowników

Na rynek wchodzi nowa generacja przyzwyczajona do korzystania z internetu. Oni nie mają kłopotów, aby pracować, rozmawiać, chatować przez sieć. Oni nawet nie znają czasów, gdy internetu jeszcze nie było. Przenosząc przetwarzanie danych do internetu możesz nie tylko skorzystać z tej szansy, ale też masz możliwość łączyć pracowników pracujących w różnych lokalizacjach w jeden zgrany zespół. Internet staje się ich głównym miejscem pracy.

powody dla których warto przejść na księgowość internetową

Podwyższone bezpieczeństwo przetwarzania danych

Dostawcy oprogramowania w internecie zwykle inwestują więcej w bezpieczeństwo i wysoką niezawodność systemów, niż mogą to zrobić firmy, dla których informatyka nie jest podstawowym rodzajem działalności. Zatrudniają wysokiej klasy specjalistów, którzy tworzą zabezpieczenia zbyt drogie dla pojedynczej firmy. Szanse na infekcję wirusami komputerowymi, czy zaprzestanie działania programu są zdecydowanie mniejsze w wyspecjalizowanej firmie. Po co zatrudniać specjalistów, jeżeli można korzystać z programu za 99 zł miesięcznie?

Bankowość internetowa, w ciągu ostatnich 10 lat, była głównym motorem napędowym upowszechnienia się zabezpieczeń, a także zbudowała zaufanie do programów dostępnych przez internet. Teraz czas na księgowość przez internet.

powody dla których warto przejść na księgowość internetową

Niższe koszty, a szczególnie brak inwestycji początkowej

Walka konkurencyjna jest coraz trudniejsza. Trzeba oglądać każdą wydaną złotówkę. Koszty informatyki rosną. Oprogramowanie dostępne w modelu SaaS może odwrócić ten trend. Nie trzeba już kupować serwerów „na zapas”. Nie ma konieczności inwestowania w drogie zabezpieczenia, czy systemy do wykonywania codziennych kopii zapasowych. Nie trzeba zatrudniać informatyków.

Potrzebne Ci są jedynie dowolne urządzenia komputerowe podłączone do internetu. Ich uszkodzenie czy kradzież nie będzie powodowało utraty danych.

Szkolenia personelu można realizować zdalnie. Na instalację nowej wersji programu nie trzeba czekać godzinami.

Pieniądze wydawane do tej pory na informatykę można lepiej spożytkować, inwestując w główną działalność firmy.

Miesięcznie możesz zaoszczędzić nawet do 50%!

powody dla których warto przejść na księgowość internetową

Elastyczność działania

Klienci oczekują szybszych decyzji i współpracy przez internet. Chcą mieć dostęp do swoich faktur, chcą otrzymywać dokumenty w wersji elektronicznej. Wiesz już, że dla Twoje firmy archiwum elektroniczne jest właściwym rozwiązaniem. Możesz używać programu finansowo - księgowego z najlepszym interfejsem użytkownika na rynku. Dostęp do danych staje się ważniejszy niż kiedykolwiek. Przygotuj się na to.

 

powody dla których warto przejść na księgowość internetową

.....i 1000 faktur za jednym kliknięciem

mKsiegowa.pl pozwala wystawiać faktury masowe jednym kliknięciem. Mogę zdefiniować kiedy, dla kogo, w jakiej kwocie i jak często faktury moją być wystawiane w programie. Nie muszę już spędzać wielu godzin na ręczne wystawianie faktur za abonament. Rozliczenie faktur może być w pełni zautomatyzowane dzięki mechanizmom rozliczenia płatności masowych poprzez nadanie klientomindywidualnych rachunków bankowych.

Wypróbuj mKsięgową już dzisiaj, za darmo - zobacz w pełni funkcjonalne demo.