mikroBilans

mikroBilans to abonament na dostęp do programu księgowego online dla małych stowarzyszeń i fundacji. Abonament może być przeznaczony również dla spółek z o.o. (w tym mikroprzedsiębiorstw) nie będących płatnikami VAT. W programie można automatycznie księgować wpłaty okresowych (składki, czesne, itp.), rozliczać wpłaty za składki członkowskie, a także generować sprawozdania niezbędne przy prowadzeniu NGO.

Moduły programu dostępne w abonamencie mikroBilans:

księgowość fundacji Księgowość   księgowanie wyciągów bankowych Banki i Kasy   księgowość stowarzyszeń - sprawozdawczość finansowa Raporty i zestawienia

demo księgowości online dla małych stowarzyszeń i fundacji

Abonament zawiera:

Abonament może być w przyszłości zmieniony na miniBilansmBilans lub maxBilans.

Dla nowych użytkowników oferujemy miesiąc korzystania z systemu nieodpłatnie.

Zapraszamy do rejestracji w celu uzyskania bezpłatnego dostępu do programu na okres 1 miesiąca. To nic nie kosztuje i nie rodzi żadnych zobowiązań.

Ceny po okresie promocyjnym rozpoczynają się od 20 netto.

Zespół mKsiegowa.pl