API, Import danych

System księgowości online mKsiegowa.pl posiada wiele możliwości wymiany danych z innymi programami.

API oraz import danych:

API imacros

iMacros

Za pomocą nakładki iMacros do typowych przeglądarek internetowych można importować i eksportować dowolne dane do formatu Excel, a także automatyzować powtarzalne czynności w programie. W dokumentacji programu zamieszczamy opis API oraz przykładowe skrypty.

mksiegowa import dokumentów

Import dokumentów

Typowe dokumenty, jak faktury zakupu, sprzedaży oraz pozycje dziennika można importować z formatu CSV. Ponadto faktury sprzedaży można importować również z formatu JPK_VAT. Podane linki prowadzą bezpośrednio do dokumentacji każdego formatu importu danych z Excela.

integracja ze sklepem internetowym

Integracja ze sklepem internetowym

Z wykorzystaniem webservice można zintegrować program mKsiegowa ze sklepem internetowym. Program umożliwia przesyłanie zamówień, faktur oraz kartoteki towarowej.

Import wyciągów bankowych

Import wyciągów bankowych

Program mKsiegowa.pl umożliwia import wyciągów dostosowany do większości banków w Polsce. Przesyłanie wyciągów opiera się na plikach CSV lub MT940 w zależności od tego, jaki format udostępnia bankowość elektroniczna konkretnego banku. Lista banków cały czas rośnie:

 

Jak rozpocząć współpracę? Zapraszamy do rejestracji w ramach okresu promocyjnego. To nic nie kosztuje i nie rodzi żadnych zobowiązań.