Raporty, sprawozdania finansowe

Program mKsiegowa.pl posiada szerokie możliwości raportowania i analityki. Oprócz podstawowych sprawozdań finansowych wynikających z Ustawy o Rachunkowości program posiada raporty analityczne oraz pulpity manadżerskie.

Możliwości raportowania z programu:

Sprawozdania finansowe online

Sprawozdania finansowe wynikające z UoR

Sprawozdania finansowe w programie mKsiegowa.pl bazują na saldach planu kont. Program posiada możliwość elastycznego konfigurowania bilansu i rachunku wyników, w zależności od przyjętej polityki rachunkowości.

Wysyłanie sprawozdań emailem

Przygotowanie sprawozdań elektronicznych XML

Sprawozdania konfigurowane w oparciu o plan kont możesz przygotować w formacie elektronicznym XML wymaganym przez Ministerstwo Finansów. Tak przygotowany plik XML wyślesz za pomocą platformy eKRS.

pulpit menedżerski

Pulpit menedżerski

Po zalogowaniu się do programu zobaczysz natychmiast najważniejsze dla Twojej firmy informacje (skórka bootstrap).

faktura vat szablon

Generator raportów

Jeżeli potrzebujesz dane, które nie są dostępne na jednym z istniejących raportów, możesz skorzystać z prostego generatora. Przy pomocy tego narzędzia przygotujesz raport zawierające potrzebne dane. Możesz wybrać te kolumny, które Cię interesują. Wynik zapiszesz w formacie Excel.

raporty magazynowe online

Dostęp do raportów przez link

Operatorzy programu mogą wysyłać dostęp do wybranych analiz programu przesyłając link. Można sprawdzić jak to działa - tutaj jest dostępny Rachunek wyników programu demo (niezbędne jest zalogowanie się).

raporty sprzedaży

Raporty sprzedaży, magazynowe, zakupów

Użytkownik ma do dyspozycji raporty dotyczące sprzedaży, zakupów, czy podstawowe analizy magazynowe. Raporty można wyświetlać na komputerze lub urządzeniach mobilnych. Bogata jest sprawozdawczość zarządcza w programie.

 

Jak rozpocząć współpracę? Zapraszamy do rejestracji w ramach okresu promocyjnego. To nic nie kosztuje i nie rodzi żadnych zobowiązań.

Zespół mKsiegowa.pl