mFaktura

System księgowości online mKsiegowa.pl to również zaawansowany moduł sprzedaży - eFaktura - zintegrowany z księgowością online. Ten wielozadaniowy program finansowo księgowy posiada wiele przydatnych w firmie funkcjonalności.

Zalety modułu eFaktura:

e-faktura

Przechowuj faktury i rachunki elektroniczne

Wystawiaj profesjonalne faktury sprzedaży, które zostają natychmiast zaksięgowane. Zawsze posiadasz dostęp do swoich faktur, które przechowywane są w wersji elektronicznej, zgodnie z polskim prawem. Faktury mogą być skonfigurowane do masowej wysyłki.

invoice in English

Faktura po angielsku

Klient może otrzymać fakturę po angielsku. Faktura może być wystawiona w dowolnej walucie. Program sam zadba o właściwe zaksięgowanie faktury oraz różnic kursowych. Po angielsku mogą być również wysyłane faktury pro-forma, jak i inne dokumenty.

obsługa drukarki fiskalnej

Wystawiaj paragony i drukuj je na drukarce fiskalnej

Program mKsiegowa.pl posiada możliwość wystawiania paragonów i drukowania ich na drukarki fiskalnej. Program obsługuje większość rodzajów drukarek: Posnet, Elzab, Novitus i inne. Można też wystawiać faktury do paragonów.

zmiany vat 2017

Bądź zgodny z najnowszą ustawą VAT

Program wystawiania i księgowania faktur VAT jest sprzężony z modułem rejestru VAT i deklaracji VAT7. Korzystaj z programu mKsiegowa.pl, który zawsze jest zgodny z nowymi przepisami.

księgowość - oszczędności

Oszczędzaj na księgowaniu faktur

Jeżeli korzystasz z biura rachunkowego możesz zaoszczędzić nawet 50 000 zł rocznie automatyzując proces księgowania faktur za pomocą mKsiegowa.pl. Jeżeli prowadzisz księgowość we własnym zakresie mKsiegowa.pl pomoże usprawnić procesy w przedsiębiorstwie.

efaktura

Wysyłaj faktury e-mailem do kontrahentów

Faktury możesz wysyłać do klientów emailem, za ich zgodą. Znakomicie ułatwia to codzienną obsługę firmy oraz przyśpiesza obieg pieniądza. Klienci otrzymują e-fakturę w formacie załącznika pdf.

rozliczenia faktur

mFaktura - sprawdzaj płatności online

Jednym kliknięciem sprawdzisz salda płatności wybranego klienta wprost na tablecie. Masz dostęp do podglądu zawartości poszczególnych dokumentów. Możesz sprawdzać stan rozliczeń z dowolnego miejsca.

program magazynowy

Wystawiaj faktury z magazynu

Program mKsiegowa.pl posiada możliwość prowadzenia gospodarki magazynowej. Podczas wystawiania faktur program może kontrolować zejście stanu magazynowego poniżej zera oraz ceny, po jakich towary są sprzedawane. Wystawiać faktury możesz z użyciem kodów kreskowych

faktura elektroniczna

Cenniki sprzedaży

Użytkownicy wystawiający faktury mogą korzystać w programie mKsiegowa.pl z elastycznych cenników. Ceny towarów mogą być obliczane na podstawie cen zakupu. Można stosować wiele wcześniej przygotowanych cenników. Program pozwala również na określanie różnych poziomów upustów dla poszczególnych grup klientów.

faktura vat szablon

Skonfiguruj formatkę faktury VAT

Formatka faktury jest na bieżąco aktualizowana wraz ze zmieniającymi się przepisami. Uzupełnij estetyczny szablon faktury w programie o logo swojej firmy oraz 5 wierszy dowolnego tekstu na dole strony. 

Szczegółowa lista funkcjonalności modułu eFaktura

Jak rozpocząć współpracę? Zapraszamy do rejestracji w ramach okresu promocyjnego. To nic nie kosztuje i nie rodzi żadnych zobowiązań.