Program magazynowy online

System mKsiegowa.pl oferuje zintegrowany z księgowością program magazynowy online.

Program obsługuje wiele magazynów. Dokumenty PZ, WZ, MM, korekty są automatycznie księgowane w księdze głównej.

Program magazynowy - zalety:

magazyn online

Program magazynowy w Twoim zasięgu

Program mKsiegowa.pl pozwala na rejestrację obrotu towarowego w ramach dowolnej liczby magazynów. Wszystkie dokumenty magazynowe są natychmiast księgowane, przez co nie ma konieczności ręcznego ich wprowadzania do programu księgowego.

magazyn online

Pełny zestaw dokumentów magazynowych

Dokumentem PZ przyjmiesz towar, dokumentem WZ go wydasz. Program magazynowy posiada przesunięcie międzymagazynowe, korekty, aktualizacje cen ewidencyjnych, itd. Podgląd stanów magazynowych masz "od ręki".

magazyn online

Wysyłaj faktury zakupu bezpośrednio z tableta

Skany faktur zakupu możesz wysyłać emailem do księgowości. Zrób zdjęcie faktury zakupu z tableta lub telefonu. Księgowość odbiera faktury i księguje bezpośrednio w programie.

magazyn online

Pełna kontrola nad wysyłkami i dostawami

Od oferty, poprzez zamówienie pro-forma, dokument WZ, wystawienie faktury VAT do rejestracji zapłaty. Każdy kolejny dokument powstaje na bazie poprzedniego. Kompleksowa obsługa sprzedaży. Wszystkie dane o klientach w jednym miejscu.

cenniki sprzedaży

Rozliczenie magazynu

Magazyn rozliczysz według średnich cen zakupu. Program posiada księgowanie przeceny towarów i produktów, jak i szerokie możliwości raportowania wartości magazynu.

cenniki sprzedaży

Zlecenia produkcyjne

Zlecenia produkcyjne pozwalają na magazynowe rozliczenie montażu, demontażu oraz produkcji złożonej (rozpisanej na kilka gniazd produkcji).

Czytaj więcej na temat Magazyn Online.

Jak rozpocząć współpracę? Zapraszamy do rejestracji w ramach okresu promocyjnego. To nic nie kosztuje i nie rodzi żadnych zobowiązań.