Rejestr VAT

Program finansowo - księgowy mKsiegowa.pl posiada zintegrowany moduł rejestrów i deklaracji VAT.

Cechy rejestrów VAT:

Rejestr zakupów i sprzedaży

Rejestr zakupów i sprzedaży

Wystawienie faktury sprzedaży lub zakupów powoduje automatyczne wprowadzenie faktury do rejestru VAT. Program posiada bieżący podgląd kwoty VAT do zapłaty.

Deklaracja VAT7 i VAT7k oraz JPK_VAT

Deklaracja VAT oraz pliki JPK_VAT

Na koniec miesiąca bez problemu wygenerujesz deklarację VAT7, VAT7k lub VAT-UE oraz pliki JPK_VAT na podstawie wprowadzonych dokumentów VAT. Fakturę możesz wysłać na serwer Ministerstwa Finansów.

Poradnik VAT

Poradnik VAT

Poradnik prowadzony przez naszych księgowych pozwoli na rozwianie wątpliwości, jakie się pojawiają w związku ze skomplikowaną ustawą o podatku od towarów i usług.

zmiany vat

Aktualizacje programu w związku ze zmianami VAT

W ramach abonamentów, na bieżąco wprowadzamy aktualizacje programu na serwerze. Może to mieć związek ze zmieniającymi się przepisami, w tym z aktualizacją formularzy deklaracji VAT7 i VAT7k.

Transakcje WNT, WDT

Transakcje zagraniczne WNT, WDT, export, import

Program uwzględnia transakcje prowadzone z kontrahentami zagranicznymi. Na podstawie odpowiedniej kategorii VAT wypełniane są rubryki deklaracji VAT.

metoda kasowa

Metoda kasowa

W programie zostały udostępnione ułatwienia przy wystawianiu faktur sprzedaży oraz wprowadzaniu faktur zakupu w metodzie kasowej.

Jak rozpocząć współpracę? Zapraszamy do rejestracji w ramach okresu promocyjnego. To nic nie kosztuje i nie rodzi żadnych zobowiązań.